Aktualności

Oferty pracy z internetu?

Data dodania: 19-07-2016

Urządzenia elektroniczne i sprzęt mobilny bez wątpienia zdominował życie ludzi w XXI wieku. Nie rozstajemy się z telefonami komórkowymi, a coraz częściej na co dzień towarzyszą nam też tablety i laptopy. Czy można to wykorzystać na swoją korzyść w poszukiwaniu pracy? Okazuje się, że tak. Przykładem jest portal z ogłoszeniami o pracy Szukampracy.pl.

Czym wyróżnia się akurat ta strona? Po pierwsze została zaprojektowana z myślą o użytkownikach urządzeń przenośnych. Dzięki temu bez problemu można przeglądać oferty pracy, wyszukiwać interesujące nas rekrutacje i tworzyć swój profil, który będą widzieć potencjalni pracodawcy. To wszystko można zrobić w sekcji Strefa Kandydata – równie wygodnej w obsłudze na tradycyjnym komputerze, jak i ekranie smartfona i tabletu.

Ale to także miejsce dobre dla firm – w zakładce Strefa Pracodawcy rekruter może wprowadzać nowe ogłoszenia, monitorować te już opublikowane, a także oceniać aplikantów. Warto też zadbać o zaprezentowanie swojej firmy, którą kandydaci będą przeglądać w bazie Katalog Pracodawców.

Strona nie wymaga rejestracji, a korzystanie z niej jest całkowicie bezpłatne. Portal jest atrakcyjny wizualnie, a baza dostępnych ogłoszeń o pracy stale się powiększa, więc szansa na znalezienie interesującej oferty jest ogromna. Oprócz szukania ofert pracy do dyspozycji użytkowników udostępniono bazę tekstów o pracy i rekrutacji, porady i wzory CV oraz przydatny kalkulator wynagrodzeń.

Polecamy portal z ogłoszeniami o pracy:

 logo

Więcej na stronie o nas.