Ogólne

W jakim celu projektuje się etykiety logistyczne (LoMag)?

Data dodania: 22-08-2019

Program magazynowy LoMag jest polecany zarówno dużym, jak i niewielkim przedsiębiorstwom. Cieszy się on pozytywną opinią wśród najbardziej wymagających użytkowników. Trzeba podkreślić, że jest on dostępny w niezwykle korzystnej cenie. Dodatkowym atutem jest dostępność wersji demonstracyjnej, dzięki której możemy przetestować działanie programu. Do dyspozycji mamy szereg przydatnych funkcji. Jedną z nich jest możliwość projektowanie etykiet logistycznych.

 

Szybka identyfikacja produktu

Wiadomym jest, że towary znajdujące się w magazynie wymagają identyfikacji. Etykiety z kodami kreskowymi z pewnością pomogą nam w tym zadaniu, a tym samym zminimalizują liczbę nieprawidłowości. Jest to szczególnie istotne dla przedsiębiorstw funkcjonujących w branży e-commerce. To od nas zależy, w jaki sposób zostanie opisany produkt. Możemy zamieścić na etykiecie nawet najmniejsze szczegóły. Plusem jest fakt, że samodzielnie decydujemy o jej rozmiarze. Dzięki temu zminimalizujemy ryzyko tego, że zabraknie nam miejsca na nowe formularze.

 

Łatwiejsze stworzenie bazy danych

Kody kreskowe znajdujące się na towarach umożliwiają nam szybsze dodanie ich do bazy danych. Oczywiście dotyczy to firm, które posiadają własny czytnik kodów kreskowych. Projektowanie etykiet logistycznych nie jest trudnym zadaniem. Nie musimy więc posiadać żadnego doświadczenia. Sporym ułatwieniem jest to, że w sieci znajdują się darmowe poradniki. Wystarczy, że będziemy postępować tak, jak zostało wskazane w instrukcji. W ten sposób unikniemy błędów technicznych.