Skip to content

Kontakt

Skontaktuj się z Nami

Witamy na stronie kontaktowej callcenter-praca.pl! Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z pracą w call center oraz zapewnić wsparcie w zakresie korzystania z naszej strony. Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, które ułatwią Ci skontaktowanie się z nami.

Dane Kontaktowe

Jeśli masz pytania dotyczące ofert pracy, współpracy czy też chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych usług, skontaktuj się z nami bezpośrednio:

kontakt@callcenter-praca.pl
+48 32 645 8792

Jak Dojechać

Jeśli jesteś zainteresowany osobistym spotkaniem lub chcesz odwiedzić nasze biuro, poniżej znajdziesz adres:

Adres: ul. Zawodowa 12, 40-389 Katowice, Polska

Nasze biuro jest otwarte od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00. Zapraszamy do odwiedzin, ale prosimy o wcześniejsze umówienie się na spotkanie, abyśmy mogli zagwarantować Ci odpowiednią obsługę.

Dodatkowe Informacje

Zachęcamy do śledzenia nas na mediach społecznościowych oraz subskrypcji naszego newslettera, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami i ofertami pracy w call center. Wszelkie aktualizacje, nowości oraz specjalne oferty będą regularnie publikowane na naszych kanałach.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą stroną i mamy nadzieję, że znajdziesz u nas wszystkie potrzebne informacje i pomoc, której szukasz. Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!